Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gazdasági gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2018.12.23.
Hirdetés azonosító: 2293740
lejárt

A KLM holland királyi légitársaság, mely tagja az Air France-KLM-nek. Két központja az amszterdami Schiphol és a párizsi Charles de Gaulle repülőtereken található. Világszerte repülhetünk járatain, több mint 200 desztináció szerepel kínálatában.

Ezúttal a KLM légitársaság számára keresünk gyakornokot, a repülőjegyek visszatérítésével foglalkozó csapatába.

Feladatok:

  • Visszatérítendő jegyek kalkulációja szabályok alapján
  • Különböző rendszerekben a refoundok feldolgozása, számolása, rögzítése, lezárása
  • Excel naprakész tartása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgató jogviszony
  • Középszintű angol nyelvtudás elsősorban írásban és szövegértésben

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig heti 30 órában

Amit kínálunk

  • Bruttó 1300 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősségteljes munka
  • Barátságos légkör

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Érvényes erkölcsi bizonyítvány

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2018.11.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre