Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gazdálkodási menedzser asszisztens (controlling)

Aarenson Consulting Személyzeti Tanácsadó
Régió: Cegléd, Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.11.06.
Jelentkezési határidő: 2019.11.06.

Megbízónk magyar tulajdonban lévő, több telephellyel rendelkező cég, a világ 10 legnagyobb prémium márkás autóipari beszállítója közül háromnak beszállít, több mint 10 európai országban, valamint Közép-Amerikában. Autóipari, gépipari, illetve elektrotechnika ipari vevőik számára, vevő-specifikus igényeikhez igazodva, a legmagasabb szintű gyártási és fejlesztési hátteret biztosítják.

Gazdálkodási menedzser asszisztens
(controlling)

munkakörbe keresünk új munkatársat számukra.

Feladatok

  • Rendszeres elemzések, riportok, prezentációk készítése,
  • Részvétel a tervezés folyamataiban,
  • Havi eredmények és a terv/tény eltérések elemzése,
  • Aktív részvétel a havi és évzárásokban,
  • Az elemzéshez szükséges adatok összegyűjtése, feldolgozása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Értekezletek tervezése, szervezése, jegyzőkönyv vezetés és követés

Elvárások

  • Minimum 2 éves releváns szakmai tapasztalat a versenyszférában
  • Gazdasági vagy műszaki menedzser végzettség
  • Analitikus gondolkodás, szívósság, megbízhatóság
  • Kiváló szervező- és problémamegoldó képesség,
  • Haladó felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Aktív társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Proaktív, dinamikus, vidám, agilis személyiség

Előnyök

  • Gyártó környezetben integrált vállalatirányítási rendszerekkel gyakorlat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Munkáltató ajánlata

  • Hosszú távú munkalehetőség, egy stabil, folyamatosan fejlődő és növekedő cégnél
  • Szakmai képzéseken való részvétel
  • Bejárási, vagy albérlettámogatás
  • Versenyképes fizetés
  • Támogató munkakörnyezet
Helyek Cegléd
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Menedzser asszisztens
Mérnök / Műszaki
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Közgazdász, Pénzügyi asszisztens, Pénzügyi elemző, Pénzügyi szakember
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági elemző, Gazdasági menedzser, Gazdasági szakember
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre