Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MÁV-csoport
Magyar Államvasutak Zrt.

Pozíció neve
Gáz- és készülékszerelő/vízvezeték szerelő vagy ács/állványozó karbantartó szakmunkás

Helység
Püspökladány

Terület
Ingatlanüzemeltetés

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok
- hibaelhárítási, szerelési munkák végzése épületen belül és kívül
- kisebb karbantartási munkák elvégzése

A munkakör betöltésének feltételei
- középfokú szakirányú végzettség (szakmunkás/szakiskolai) – gáz- és készülékszerelő szakképesítés (további elfogadható szakképesítés: fűtésszerelő) vagy vízvezeték szerelő vagy ács/állványozó szakképesítés
- szakmához kacsolódó technológiák, anyagok, gépek ismerete
- önálló munkavégzés
- orvosi alkalmasság
- B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent
- 5 év szakmai tapasztalat
- építőipari rokonszakmákban való jártasság

Amit ajánlunk
Bérezés a próbaidő alatt:
- garantált bérminimum + juttatási csomag

Bérezés a próbaidőt követően:
- pótlékokkal együtt akár 210.000-220.000 Ft + juttatási csomag

A juttatási csomag tartalmazza:
- cafetéria 33 000 Ft/hó
- a havi bruttó alapbér 4,0%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

Amit ajánlunk továbbá:
- hosszú távú biztos munkahely
- kiszámítható munkaidő és jövedelem
- utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
- egészségmegőrző program
- szakmai fejlődési lehetőség
- ruházati ellátás

További információ

2019.09.29.

Bővebb felvilágosítást ad
Nagy-Kepics Kinga 1/513-2715 / 03-27-15

Várjuk jelentkezését!

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Püspökladány
Kategória Építés / Ingatlan
Munkaidő -
Aktiválás időpontja 2019.03.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre