Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Garázsmester (Budapest)

  • CRITERION Készpénzlogisztikai Kft.
  • XIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 2 napja lejárt

CRITERION Készpénzlogisztikai Kft.
munkatársat keres
Garázsmester
pozícióban munkatársat keres budapesti munkavégzésre

FELADATOK:

  • A gépjárművek állapotának folyamatos figyelemmel kísérése
  • Az észlelt sérülések, rendkívüli meghibásodások, tartozék hiányok, biztonsági berendezések hibáinak, kulcsok hiányának jelzése, ellenőrzése
  • Alapvető hibák elhárítása
  • Intézkedés a javításokról, hiányok pótlásáról
  • Gépjárművek revízióra és műszaki vizsgára felkészítése, ütemezése
  • Javítások ellenőrzése
  • Telephely és szerviz között gépjárműmozgatás
  • Járművek adminisztrációja, okmánykezelése, karambolos dokumentáció elkészítése
  • Gépjárművezetők okmányainak ellenőrzése
  • Gépjárművek műszaki mentésének koordinálása
  • Kapcsolattartás a vállalat gépkocsivezetőivel, szervizekkel, alkatrész- és üzemanyag beszállítókkal

ELVÁRÁSOK:

  • B és C kategóriás jogosítvány együttes megléte
  • Járműjavításhoz köthető középfokú végzettség (autószerelő, autóvillamossági szerelő)
  • 2-3 év végzettségnek megfelelő tapasztalat
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Feddhetetlen előélet
  • Jó problémamegoldó képesség és szervezőkészség
  • Önálló munkavégzés
  • Felelősségtudat

JELENLEGI ÁTLAGKERESET:

  • Bruttó 275 000 Ft + szépkártya juttatás + éjszakai pótlék

MUNKAREND:
Vezénylés szerint:
1.    06:00-18:00
2.    18:00-06:00
3.    10:00-22:00

15 munkanap / hó

AMIÉRT ÉRDEMES NÁLUNK DOLGOZNI:

  • Teljes bejelentett munkabért kapsz
  • Korszerű, minden évszaknak megfelelő munkaruházatot biztosítunk
  • Előre tervezhető beosztással számolhatsz
  • Nálunk összetartó közösség tagja lehetsz
  • Igénybe vehetsz plusz szociális juttatásokat is (támogatások, kedvezmények, ingyenes belépők)

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet küldd el fényképes magyar nyelvű önéletrajzodat, a munkakör feltüntetésével.

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Autószerelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre