Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Garanciális minőségbiztosítási mérnök - Veszprém

Man at Work Kft.
Régió: Veszprém

Hozzáadva: 2019.05.21.
Jelentkezési határidő: 2019.06.15.

Feladatok:

  • Garanciális reklamációk feldolgozása koordinálása, kiértékelése
  • Vevői reklamáció (nem-megfelelőség) esetén informálás
  • Garanciális reklamációkkal kapcsolatos belső és vevői mutatók követése
  • Vevői minőségügyi megállapodások felügyelete
  • Vevői kommunikáció lebonyolítása
  • Garanciális költségek nyomon követése
  • Egységes rendszer kiépítése és működtetés a garanciális problémák kezelésére

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki területen)
  • Minőségbiztosításban szerzett minimum 2 év tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalóképes szintű ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete, táblázatkezelés (gyakorlott problémamegoldó), előadások készítése

A munkáltató ajánlata:

  • Nemzetközi vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító partnere számára közvetít főállású munkatársat.

Egyéb információ:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a kapcsolati adatoknál megadott e-mail címre. A részletekről érdeklődni lehet Dallos Alíznál a +36 20 983 61 73-as mobilszámon!

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre