Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Fuvarszervező

  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

Az Eurosped Nemzetközi Szállítmányozási Zrt. hamburgi irodájába

munkatársat keres

Feladatok:

  • Nemzetközi közúti fuvarszervezés
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, fuvarozókkal
  • Alvállalkozók felkutatása, együttműködés kialakítása
  • Fuvarmegbízások precíz, költséghatékony teljesítése
  • Szállítások nyomon követése, teljes körű adminisztrációja
  • Díjkalkulációk készítése

Elvárások:

  • Szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Jó kommunikációs- és szervezőkészség, terhelhetőség
  • Önállóság
  • Pontos, megbízható munkavégzés önállóan és csapatban is

Előny:

  • Szállítmányozói-fuvarszervezői gyakorlat, jellemzően közúti FTL és/vagy LTL
  • További idegennyelv ismerete

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem, juttatási csomag
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Kulturált munkakörülmények
  • Lendületes csapat, barátságos légkör
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Pályakezdő fiatalok is jelentkezhetnek, az önéletrajzokat várjuk.

Helyek Külföld
Németország
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Szállítási menedzser, Szállítási ügyintéző
Külföldi munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2020.01.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre