Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Fuvarszervező

  • Taktatrans Kft.
  • Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • A hirdetés 6 napja lejárt

Nemzetközi fuvarozással foglalkozó cég,

Fuvarszervező - irányítói

gyakorlattal rendelkező munkatársat keres tárgyalóképes angol és vagy német nyelvtudással.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő, Szállítási menedzser, Szállítási ügyintéző
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.08.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Gyakornok beszerzés területre

Robert Bosch Power Tool Elektromos Szerszámgyártó Kft (McP)

Feladatok: • Megrendelések indítása• Adminisztr...
Miskolc

Területi zöldterület karbantartási egységvezető

Magyar Államvasutak Zrt.

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti p...
Miskolc

Kontroller

Trenkwalder Kft

Termékköltségek ellenőrzéseKöltségtervezés-, kö...
Miskolc