Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Fuvarszervező

  • Direkt-Trans Kft.
  • Külföld, Németország
  • A hirdetés 27 napja lejárt

Nemzetközi logisztikai szolgáltató vállalat nürnbergi kirendeltsége

Fuvarszervezőt

keres teljes munkaidőben.

Feladatok:

  • Nemzetközi és belföldi fuvarszervezés
  • Fuvarfeladatok lebonyolításának ellenőrzése, fuvarkövetés
  • Kapcsolattartás az  alvállalkozókkal

Munkakörbetöltés feltételei:

  • Német nyelvtudás szóban és írásban, másik nyelv ismerete előnyt jelent pl. angol
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Fuvarszervezésben eltöltött, minimum 1-2 éves tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Fejlődés, előrelépési lehetőség
  • Folyamatos képzések
  • Dinamikus csapatmunkában való részvétel
  • Nyelvtanulási lehetőség

Szükséges nyelvtudás:

  • Középfok/kommunikációs szint

Munkavégzés helye: Nürnberg

Pályázatát /fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése/ várjuk!

Kérjük pályázatánál tüntesse fel a pozíció pontos megnevezését a munkarenddel együtt!

Helyek Külföld
Németország
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Logisztikai menedzser, Szállítási menedzser, Szállítási ügyintéző
Külföldi munka
Minimális tapasztalat Gyakornok
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.04.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre