www.cvonline.hu

Fuvarszervező

  • A hirdetés 182 napja lejárt

Szeretnél fuvart szervezni csak munkaidőben, és az irodában hagyni a munkát?

Célod, hogy a munkádban használd eddig megszerzett szakmai tapasztalatodat, ill. nyelvi tudásodat?

Elsődlegesen nemzetközi ügyfeleket kiszolgáló professzionális, kiemelkedően fejlődő vállalat bővíti telephelyeit és csapatát, ahová

munkatársat keresünk

  • családbarát munkahely
  • aktív, minden napi idegennyelv használat
  • heti 40 órás munkaidő, tervezhető, kiszámítható munkabeosztás
  • kiemelt teljesítménybér, felső határ nélkül

Feladataid:

  • fuvarszervezés
  • külföldi partnerekkel való kapcsolattartás és új kapcsolatok kiépítése

Amit Tőled várunk:

  • aktív, tárgyalóképes német vagy olasz + angol nyelvtudás
  • dinamikus, kommunikatív személyiség, „megoldom” hozzáállással
  • tanulásra, személyes fejlődésre való hajlandóság
  • önálló döntéshozatal és felelősségvállalás, egyéni megoldások kialakítása
  • 1-2 év szakmai tapasztalat előnyt jelent

Munkavégzés helye: Budaörs vagy Tát (Választható, mindkét irodánkba keresünk további Fuvarszervező kollégákat.)

Helyek Budaörs
Budapest
Komárom-Esztergom
Tát
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Logisztikai menedzser, Szállítási menedzser, Szállítási ügyintéző
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német, Olasz
Aktiválás időpontja 2018.02.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre