www.cvonline.hu

Fuvarszervező

  • A hirdetés 153 napja lejárt

Szeretnél fuvart szervezni csak munkaidőben, és az irodában hagyni a munkát?

Célod, hogy a munkádban használd eddig megszerzett szakmai tapasztalatodat, ill. nyelvi tudásodat?

Elsődlegesen nemzetközi ügyfeleket kiszolgáló professzionális, kiemelkedően fejlődő vállalat bővíti telephelyeit és csapatát, ahová

munkatársat keresünk!

Feladatok

  • fuvarszervezés
  • meglévő fuvarok koordinálása
  • külföldi partnerekkel való kapcsolattartás
  • piaci információk folyamatos nyomon követése és rendszerezése
  • önálló döntéshozatal, egyéni megoldások kialakítása
  • munkaidő végén a feladatok átadása, mert az irodában hagyjuk a munkát

Elvárások

  • aktív tárgyalóképes német + angol nyelvtudás dinamikus, kommunikatív személyiség, „megoldom” hozzáállás
  • tanulásra, személyes fejlődésre való hajlandóság
  • min. középfokú végzettség, de lehetőség szerint folyamatban lévő felsőfokú vagy már megszerzett felsőfokú végzettség
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődés, rendszeres képzés és fejlesztés
  • önálló, felelősségteljes munka
  • színvonalas munkakörnyezet
  • kiemelkedően versenyképes fizetés
  • jó hangulatú munkahely, segítőkész munkatársak

Munkavégzés helye: Budaörs vagy Nyergesújfalu (Választható, mindkét irodánkba keresünk további Fuvarszervező kollégákat.)

Jelentkezés módja a Jelentkezés gombra kattintva.

A kiválasztást a humanplus végzi az Imex Trans Hungary Kft. részére.

Helyek Budaörs
Budapest
Nyergesújfalu
Pest
Komárom-Esztergom
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2017.08.22.