www.cvonline.hu

Fuvarszervező - Sopron

  • Company_icon Heineken Hungária Sörgyárak Nyrt.
  • Location_icon Sopron, Győr-Moson-Sopron
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 6 napja lett aktiválva

A Heineken Hungária Sörgyárak Zrt. teljes Magyarországot lefedő ellátási láncában a Kamionos és Terítő áruszállítások költségtudatos lebonyolítása.

Főbb feladatok

  • Az elérhető szabad fuvarozói kapacitás hatékony felhasználása: időben, mennyiségben és minőségben leszállított rendelések biztosítása
  • Depókban való készletek kezelése, megfelelő készletgazdálkodás
  • Fuvarelszámolás, számlaellenőrzés Kamionos és Terítő járatok esetén, a hó végi zárás támogatása
  • Szállítók (Kamionos és Terítő szállítók) és Logisztikai szolgáltató cégek teljesítményének értékelése, fejlesztése;
  • Szállítólevelek, rakodólisták készítése;
  • Hatékony és költségtudatos be-és kitárolások koordinálása
  • Külső raktárakkal kapcsolattartás

Munkakör betöltésének feltételei

  • Szakképzettség: Preferált: logisztikai végzettség
  • Képzettség szintje: Középfokú végzettség; felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Szakmai tapasztalat: 2-3 év logisztikai munkakörben szerzett tapasztalat
  • Nyelvtudás: Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Egyéb: MS EXCEL, WORD felhasználói ismerete

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • SAP felhasználói ismerete előnyt
Helyek Sopron
Győr-Moson-Sopron
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő, Szállítási menedzser, Szállítási ügyintéző
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre