Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Fuvarszervező / Logisztikus (pályakezdő)

  • Company_icon Hire-One Kft.
  • Location_icon Tatabánya
  • A hirdetés 99 napja lejárt

Pozíció leírása:

Fuvarszervezői feladatok ellátása: komplett és gyűjtő fuvarok szervezése;
Kapcsolattartás a hazai és külföldi vevőkkel;
Árajánlatok készítése, dokumentálása;
Fuvarfeladatok koordinálása, nyomon követése.

Követelmények:

Logisztikai végzettség
Kifejezetten pályakezdőket keresünk
Francia VAGY angol nyelvtudás, aktívan

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
Tárgy mezőben: Pályakezdő fuvarszervező

Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/943-0259 (Kiss Bernadett).

Amit nyújtunk

Tanulási, fejlődési lehetőség
Motiváló bérezés és hosszú távú munkalehetőség
Jó csapat!!

Helyek Tatabánya
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.09.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre