Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Fullstack fejlesztő

  • RecruIT Kft.
  • Székesfehérvár, Fejér
  • A hirdetés 43 napja lejárt

Partnercégünk már több mint 23 éve van jelen a hazai és nemzetközi piacon és kereskedelmi rendszerek fejlesztésének a területén piacvezetőnek számítanak. Kis és nagykereskedések számára is fejlesztenek különböző egyéni megoldásokat. A megoldásaik kasszaszoftverből, háttérrendszerből és a hozzájuk kapcsolódó hardver eszközökből állnak és az országos lefedettségű szervizhátterükkel a hardveres és szoftveres támogatást is nyújtanak a termékeiknek.

Pozíció azonosító: Sz03FF
Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Feladatok

  • Kereskedelmi megoldások fejlesztése
  • Webes és asztali alkalmazás fejlesztésen való részvétel
  • Hibajavítás, tesztelés, karbantartási feladatok elvégzése
  • Párhuzamosan futó projekten való aktív részvétel
  • Hatékony együttműködés fejlesztőcsapat többi tagjával

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Általános programnyelvek magas fokú ismerete (C/ C++, Python, C#, Java vagy Delphi tapasztalat)
  • Adatbázis kezelő rendszerekben szerzett gyakorlatot (MySQL, SQLite, MSSQL vagy MongoDB)
  • Szakmai igényesség az elvégzett munkában
  • Jó problémamegpldó készség
  • Csapatjátékos hozzáállás

Előny

  • Jártasság C/C#/Java/Python programozásban
  • MySQL, MSSQL adatbázis tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Erős angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit a cég kínál

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos fejlődési lehetőség a szakmában
  • Stabil vállalati háttér
  • Kellemes munkahelyi légkör

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre