Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Fullstack fejlesztő

Aarenson Consulting Személyzeti Tanácsadó
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.10.16.
Jelentkezési határidő: 2019.10.16.

Film- és fotóprodukció területén gyártási szolgáltatásokat kínáló ügyfelünk fiatalos, kreatív és innovatív megoldásokat nyújtó csapatába keresünk

 munkatársat.

Elvárások

  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat back-end fejlesztésben (PHP)
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat front-end fejlesztésben
  • MySQL/MariaDB adatbázis ismeretek
  • Valamilyen modern keretrendszer ismerete (Laravel ,Zend, Symfony)
  • Verziókezelő rendszerek ismerete (GIT,SVN)
  • Angol nyelvtudás (dokumentációk olvasása)

Előnyök

  • Design Patternek
  • Adatbázis tervezési ismeretek
  • PHP 7 ismeret
  • VueJs, Angular, ReactJs tapasztalat
  • Jquery
  • Bootstrap 4

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidő
  • Fiatalos csapat
  • Emberközpontú munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > It szakértő, Rendszerfejlesztő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre