Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Full-stack szoftverfejlesztő - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • XI. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 9 napja lejárt

Partnerünk repülőgép szimulációval, szimulátor elemzésével, tesztelésével és programozásával foglalkozik.

Csapatába keres új, diák munkatársat

Full-stack fejlesztő

pozícióba!

Feladatok:

  • Egységes munkavállalói elszámolási rendszer tervezése és megvalósítása az ismert korszerű webes technológiák használatával
  • Adatbázis kezelés
  • Webfejlesztés
  • Szerverkezelés
  • Sprintekben való programozás

Elvárások:

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony IT területen
  • Adatbázis, HTML5 és CSS3 ismeret
  • Jó kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Legalább 70%-os eredmény elérése Javascript tesztünkön

Amit a cég kínál:

  • Felújított, modern irodaház
  • Kávé

Munkaidő:
Hétköznaponként 8 és 18:00 között

Kiválasztásnál előnyt jelent:

  • Git
  • Angular
  • Typescript
  • Node.js
  • Jquery
  • MSSQL
  • Linux szerver ismeret

Heti óraszám:
25 - 35 óra

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület

Fizetés:
Br. 2200 Ft/óra

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat > IT, informatika
IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Aktiválás időpontja 2019.08.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre