Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

FULL STACK JAVA / JAVASCRIPT FEJLESZTŐ

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2018.10.21.
Hirdetés azonosító: 1712289

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Üzleti alkalmazások fejlesztésében való részvétel Java / Javascript nyelven.

Feladatkör, felelősségek:

• Üzleti alkalmazások fejlesztésében való részvétel több szektorban (bank, energetika, ecommerce).

• A teljes fejlesztési folyamatban való aktív részvétel.

• Webalkalmazások fejlesztése elosztott architektúrában.

• Kisebb fejlesztőcsapat és juniorok mentorálása.

• Döntéstámogatás architektúrális kérdésekben és dokumentációk készítése.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• 4+ éves Java/Scala backend fejlesztési tapasztalat.

• 3+ éves JS webes fejlesztési tapasztalat.

• REST API modell ismerete.

• Adatbázis fejlesztési ismeretek.

• Jó problémamegoldóképesség, kreatív gondolkodás.

• Tanulási hajlandóság.

Előnyök:

• Funkcionális programozási ismeretek.

• Event driven/reactive modell ismerete.

• Gradle, sbt.

• CI/CD, devops szemlélet, TDD.

• Akka, Akka HTTP.

• Docker / Kubernetes.

• Spring framework.

• Nem relációs adatbázisok.

• Typescript, Angular, VueJS.

A megbízó cég profilja:

Megbízónk egy több mint 10 éve alapított magyar tulajdonú szoftverfejlesztő vállalkozás, amely hazai és nemzetközi ügyfeleik számára egyedi üzleti alkalmazásokat fejleszt, kiegészülve portálépítési, üzleti intelligencia és adattárház, továbbá professzionális tesztelési szolgáltatásokkal.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Budapest
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2018.10.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre