Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Full Stack Fejlesztő- Java/Java EE és JavaScript (Angular) fejlesztési tapasztalattal

PBS International Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.28.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

professional business solutions

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Egyedi és változatos megoldások tervezése és fejlesztése nagyvállalati ügyfelek számára agilis (SCRUM) környezetben.

Feladatkör, felelősségek:

• Csapattagként olyan projektek / termékek szakmai tervezésében és megvalósításában való részvétel, amelyet nemcsak segítik a nagyvállalati ügyfelek hatékonyságát, de akár jobbá is teszik a világot; legyen szó world-wide tartalomszolgáltatásról, microservice-ekről, IoT / M2M megoldásokról vagy mobil és médiakezelésről

• Üzleti igényekből user storyk megvalósítása

• Integrációs folyamatok kialakításának tervezése és implementálása

• Különféle technológiai megoldások hatáselemzése, döntés előkészítés támogatása

• Hibajavítás és támogatás

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• Felsőfokú szakirányú végzettség, vagy azzal egyenértékű szakmai tapasztalat

• Legalább 3 év Java / Java EE és 1-2 év JavaScript (Angular) fejlesztési tapasztalat

• Design Pattern ismeretek

• Fejlesztési tapasztalat a következőkben: Spring Framework, Hibernate, JUnit, SQL

• Aktív középfokú angol nyelvtudás

Nyelvtudás:

Aktív, középszintű angol nyelvtudás.

A megbízó cég profilja:

Megbízónk egy, a szoftverfejlesztés területén több, mint egy évtized óta sikeresen működő informatikai vállalkozás. Számos innovatív integrációs és fejlesztési projektben vesznek részt, megoldásaikat Luxemburgtól egészen Japánig használják ügyfeleik.

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes bérezés

• Hazai és nemzetközi projektekben való részvétel

• Folyamatos szakmai kihívások az említett technológiákban (Java 8, Microservices, Docker, Firebase)

• Rendszeres belső képzések

• Hazai és nemzetközi konferenciákon való részvételi lehetőség

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2019.11.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre