Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Frontend Junior fejlesztő - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Budapest, Pest, VII. kerület
  • A hirdetés 4 napja lejárt

Komplex webalkalmazások fejlesztésével foglalkozó partnerünk tehetséges fiatal munkatársakat keres. Amennyiben szeretnél korszerű technológiákkal megismerkedni, majd elmélyedni bennük, szeretnél egy pörgős, gyorsan fejlődő csapat tagjává válni, várjuk jelentkezésed!

Frontend Junior fejlesztő

Feladatok:

  • Aktív részvétel a tervezésben
  • Fejlesztés
  • Unit és integrációs tesztelés
  • Részvétel a standupokon

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • JavaScript haladó szintű ismerete
  • TypeScript alapszintű ismerete
  • SQL nyelv alapszintű ismerete
  • Jó problémamegoldó készség
  • Csapatjátékos szemlélet
  • Javascript tesztünkön legalább 70%-os eredmény elérése
  • Szükséges nyelvtudás: Angol (Középfok)

Előnyt jelent:

  • Sitebuild tapasztalat
  • React, vagy angular keretrendszer tapasztalat
  • Tapasztalat éles projekten
  • Scrum módszertan ismerete
  • NPM ismerete

Amit nyújtunk neked:

  • Szakmai kihívások, szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos környezet, baráti légkör
  • Hosszútávú karrierterv
  • Belföldi és nemzetközi projektek
  • Szakmai rendezvények, képzések
  • Heti szintű céges foci és úszás lehetőségek
  • Vízipipa, ps4, szimulátor, stb.

Munkaidő:

  • Hétfőtől Péntekig 9:00 és 18:00 között, rugalmasan

Kiválasztásnál előnyt jelent:

  • A leírásban szereplő feltételeknek megfelelően

Heti óraszám:

  • 24 - 40 óra

Munkavégzés helye:

  • Budapest VII. kerület

Fizetés:

  • Br. 1600 Ft/óra

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
VII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat > IT, informatika
IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre