Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Frontend fejlesztő

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Partnerünk svájci tulajdonban lévő fejlesztő vállalat, mely a 13. kerületben található közel a WestEndhez.

Frontend fejlesztőket

keresünk hozzájuk erős Javascript tudással.

Pozíció azonosító: B103FF
Munkavégzés helye: Budapest - XIII. Kerület

Feladatok

  • megtervezed és kivitelezed az új funkciókat a fejlesztők, üzleti elemzők, ügyfelek munkájához
  • a projekteket end to end viszed végig
  • feladatod lesz a tervezési koncepciók és interaktív prototípusok kiépítése
  • szoros együttműködésben dolgozol a fejlesztőkkel a magas szintű szolgáltatás véghezvitele érdekében
  • az ügyfelek által elképzelt terveket valósítod meg
  • jelszavuk: MondayToFriday, hétfőn megszületik az ötlet, pénteken már használatba veszik

Elvárások

  • legalább 3 évet dolgoztál Javascript / JQuery, CSS / HTML5, UI fejlesztében és agilis (SCRUM) módszertan szerint
  • biztosítod a felhasználóközpontú tervezési elveket, modern UI/UX minták megértését
  • dolgoztál már Sharepointtal 2013/2016 verzióval
  • ismered a Sharepoint konfigurációs és webes részeinek hibaelhárítási technikáit
  • O365 szolgáltatások, üzleti munkafolyamatok, SharePoint, a Windows SharePoint Services és a SharePoint Designer / Visual Studio lehetőségeinek alapos ismeretével rendelkezel
  • önmotivált vagy és képes több feladatot és projektet megszervezni és végrehajtani

Amit kínálnak:

  • változatos projektek nemzetközi ügyfeleknek
  • versenyképes fizetés
  • magas cafetéria
  • bónuszkifizetés évi 2 alkalommal
  • családias, baráti csapat
Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.01.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre