Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Frontend fejlesztő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.09.22.
Jelentkezési határidő: 2018.08.15.

Frontend fejlesztő kollégát keresünk partnerünkhöz pénzügyi, biztosítási szektorba.

Pozíció leírása / Job description

Főbb feladatok
Meglévő vagy új alkalmazások frontend fejlesztése a Biztosító Front Office környezetéhez
Az elkészített funkciók fejlesztői tesztelése, hibák javítása
A szükséges tesztelési dokumentációk előállítása, az elkészült programkód dokumentálása
Részvétel a célfeladatokra alakult team-ek (2-6 fő) munkájában

Elvárások / Requirements

Munkakör betöltésének feltételei
Magabiztos tudás frontend technológiákban (HTML5, CSS3, JavaScript, TypeScript)
Responsive-oldalak építésében szerzett tapasztalat (pl.: Bootstrap)
Többéves AngularJS / AngularJS 2 alkalmazás fejlesztői tapasztalat
REST ismeret, gyakorlat a szerverrel való kommunikációban (AJAX, JSON)
Jártasság frontend oldali build-ben (pl.: Node.js)
Önálló, precíz munkavégzés
Jó problémamegoldó képesség
Csapatszellem

Előnyt jelent
Design-munkákban tapasztalat
Issue & Project tracking rendszer (JIRA) használata
Verziókövető és Build eszközök használata (SVN, Maven, Jenkins)
Tesztautomatizálási tapasztalat (pl.: Selenium)

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk
Stabil, nemzetközi cégháttér, hosszú távú munkalehetőség
Barátságos, kellemes munkakörnyezet
Dinamikus csapat
Szakmai fejlődési lehetőség
Versenyképes fizetés
Munkavégzés helye: Budapest

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2018.08.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre