Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Frontend fejlesztő

  • Company_icon Exact Solutions Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 3 napja lett aktiválva
Feladatok:
  • Webalkalmazás felületek tervezése, fejlesztése, end-to-end tesztek írása
  • Teszt automatizálás (CI, Jenkins)
  • Frontend oldali JavaScript fejlesztés és automata tesztek írása
  • Kapcsolattartás a fejlesztőkkel és munkatársakkal
Elvárások:
  • Szakirányú középfokú végzettség
  • JavaScript tapasztalat vagy webes felület fejlesztési tapasztalat
  • Webes technológiai alapismeretek: JavaScript, ES6, HTML5, CSS, SCSS/LESS JSON
  • Webes fejlesztő eszközök ismerete: Webpack, NodeJS, npm Chrome DevTools
  • Webes keretrendszerek ismerete: Bootstrap, Twitter
  • Érdeklődés/Nyitottság modern (HTML5) technológiák iránt
  • GIT verziókövető rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • Gyors, dinamikus munkavégzés
Előny:
  • Webes felület fejlesztési tapasztalatok
  • Felsőfokú IT végzettség
  • Tapasztalat JavaScript könyvtárak, keretrendszerek használatában használatában használatában (VueJs, Vuex, AngularJS, ReactJS, jQuery stb.)
  • Tapasztalat szerver oldali JavaScript fejlesztésben (Express)
  • Jártasság frontend oldali build eszközök használatában (Gulp, Bower)
  • Unit és e2e teszt eszközök használatában szerzett tapasztalat (NightwatchJS, mocha)
  • Docker ismerete
  • Egyéb programozási nyelvek ismerete (TypeScript, Java, PHP stb.)
  • Agilis fejlesztési módszertanok ismerete (Kanban, Scrum stb.)
  • UML ismerete
  • REST API fejlesztési tapasztalatok
  • Linux alapismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás (írás, olvasás)
Amit partnerünk kínál:
  • Versenyképes fizetést
  • Változatos, sokrétű feladatokat
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Megoldás-orientált légkört
  • Bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika > Programozó
Aktiválás időpontja 2018.10.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre