Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Frontend fejlesztő - Szeged (B36ffsz)

  • A hirdetés 66 napja lejárt

Frontend fejlesztő - Szeged

Partnercégünk Magyarország vezető szoftverháza. Dinamikusan fejlődő csapatuk legújabb tagját keressük a cég szegedi irodájába.

Pozíció azonosító: B36ffsz
Munkavégzés helye: Szeged

Feladatok

  • Augmented Reality alkalmazás fejlesztése
  • Fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (implementálás, code review, fejlesztői teszt, hibakeresés)
  • Fejlesztési dokumentáció készítése
  • Kommunikáció a külföldi telephelyeken dolgozó kollégákkal, angol nyelven

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 2 év fejlesztési tapasztalat JavaScript nyelven, CSS, HTML5
  • Angular 2+ ismerete
  • Objektumorientált tervezési minták ismerete
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Önálló munkavégzés
  • Jó csapatjátékos
  • Kiváló kommunikáció és problémamegoldó készség
  • Tanulási hajlandóság

Előny

  • Three.js ismerete
  • Cross Platform fejlesztési tapasztalat
  • Node.js / npm ismerete
  • Backend fejlesztési tapasztalat
  • Git ismerete
  • Jira ismerete
  • Agilis módszertan ismerete
  • Docker ismerete
  • Bamboo / Jenkins ismerete
  • Német nyelvtudás

Helyek Szeged
Csongrád
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre