Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Frontend fejlesztő (React, React-native, Vue.js)

  • RecruIT Kft.
  • Budapest, Pest, XI. kerület
  • A hirdetés 68 napja lejárt

Digitális földfelszíni televíziós, illetve rádiós műsorszórást biztosító megbízónk

frontend fejlesztő

kollégát keres.

Pozíció azonosító: B56FEN

Szükséges nyelvtudás: Angol, Angol - társalgási

Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok

  • Frontend megoldások tervezése és fejlesztése csapatban, együttműködés az alvállalkozói partnerekkel
  • Új szolgáltatások bevezetésekor műszaki támogatás nyújtása
  • Forráskódok dokumentálása, verziókövetése és menedzselése
  • Műszaki koncepciók kidolgozása, figyelembe véve a nemzetközi és hazai technikai fejlesztéseket
  • Ügyfélprojektek egyedi megvalósításában tervezői feladatok végzése,
  • Komplex projektekben való részvétel

Elvárások

  • HTML5, CSS3, Javascript nyelvek magas szintű ismerete
  • A következő frameworkök valamelyikének alapos ismerete: React, react-native, Vue.js
  • Szakirányú, legalább középfokú végzettség
  • Frontend rendszerfejlesztés területen szerzett, legalább 3-4 éves tapasztalat
  • ES6 tapasztalat
  • Verziókezelő alapos ismerete (Git)
  • Angol nyelvű dokumentáció megértéshez szükséges nyelvtudás
  • Kreativitás, nyitottság, széles látókör, proaktivitás, problémamegoldó képesség

Előny

  • Streaming, CDN és egyéb multimédiás szolgáltatások ismerete
  • Dizájn – és tipográfiai ismeretek előnyt jelentenek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Kényelmes irodai környezet
  • Biztos munkahely

Helyek Budapest
Pest
XI. kerület
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre