Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Frontend Developer
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2019.10.04.
Hirdetés azonosító: 2357845

FELADAT
  • Teljes end-to-end megoldást nyújtó csapatunkba keresünk Typescript/Javascript ismerettel rendelkező frontend-fejlesztőt.
  • Résztvétel a projektek teljes életciklusát átfogó változatos fejlesztői feladatokban
  • Magas minőségű kód készítése, az ehhez szükséges eszközök megismerése
  • Aktív résztvétel a code review-kon
  • SCRUM agilis SW-fejlesztői módszertan szerinti munkavégzés
  • Szükség szerint kapcsolattartás nemzetközi ügyfelekkel
PROFIL
  • Naprakész tudás legalább egy NodeJs/Typescript/Javascript alapú keretrendszer használatában
  • HTML, CSS ismerete
  • Nyitottság új technológiák megismerése és használata iránt
  • Agilis módszertanban való jártasság
  • Adatbázis ismeretek
  • Rugalmasság
  • Csapatjátékos attitűd
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyök:

  • NodeJs/Typescript/Javascript hármason felül valamilyen más programozási nyelvben szerzett tapasztalat
  • Az Angular keretrendszer ismerete
  • A Spring Boot keretrendszer ismerete
  • Tapasztalat az alábbi eszközök használatában: Visual Studio Code, GitLab, Jira, Confluence, Sonar, Git
  • Problémamegoldó készség
  • Komplex munkakörnyezetben való eligazodás
  • Német nyelvtudás

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Iratkozzon fel állásértesítőre