Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Front-end fejlesztő

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest, XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.08.23.
Jelentkezési határidő: 2019.09.21.

Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

Új IT technológiai alapokon működő, világszinten is korszerű, internetbank és mobilbank alkalmazások fejlesztéséhez keresünk szakembereket.

Követelmények:

  • Front-end fejlesztésben szerzett minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Egy SPA keretrendszerben szerzett tapasztalat ( AngularJs, Angular, VueJs, React )
  • HTML5, CSS, JavaScript ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Logikus, probléma megoldásra összpontosuló gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Angular (2+) tapasztalat
  • Typescript nyelv ismerete
  • RxJs tapasztalat
  • Frontend kód Unit Testelésben szerzett tapasztalat
  • Szakirányú, felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • Fiatalos, támogató csapat
  • Modern Tech Stack-el dolgozhatsz
  • Homeoffice lehetőség

Munkavégzés helye: 1131, Budapest, Babér utca 9.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre