Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Fröccsüzemi karbantartó

  • A hirdetés 57 napja lejárt

Német autóipari, műanyag fröccsöntéssel és szereléssel foglalkozó X. kerületi cég hosszú távú munkalehetőséget kínál:

munkakörbe

Főbb feladatok, munkák:

  • Műanyag fröccsöntő, hidraulikus gépek karbantartása, javítása (Engel, Arburg, Krauss Maffei)
  • Egységek, segédberendezések cseréje, mechanikus hibaelhárítása
  • Javító, megelőző intézkedések alkalmazása
  • A termelés támogatása minőségi és mennyiségi tekintetben
  • Munkabiztonsági előírások betartása
  • Elvégzett javítások, karbantartások dokumentálása IT rendszerben
  • Alkatrész raktár naprakészen tartása
  • Együttműködés a gépek, berendezések beüzemelésénél, telepítésénél
  • Együttműködés a társosztályokkal

Követelmények:

  • Feldolgozó gépek karbantartásának, javításának ismerete
  • Hidraulikus vezérlések ismerete
  • Műszaki jellegű szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettség
  • Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontosság, precizitás, rugalmasság, terhelhetőség
  • Agilis és pontos munkavégzés
  • Nyitottság új gépek, technológiák megismerésére
  • 4 műszakos munkarend vállalása

Előnyök:

  • Műanyag feldolgozó gépek karbantartásának, javításának ismerete
  • Tapasztalat gépek, berendezések elektromos javításában
  • Robot programozási ismeretek (Wittmann, Engel, Kuka, Krauss Maffei)
  • Fém megmunkálási, hegesztői ismeretek
  • Darukezelői, emelőgép jogosítvány
  • Alapfokú német nyelvtudás
  • Autóipari tapasztalat
  • Vezetői készségek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Motivációs prémium
  • Cafeteria csomag
  • Megbízható, stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Német vállalati kultúra
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal lehet!

Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Építés / Ingatlan
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Gépszerelő, Karbantartó, Műszerész
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre