Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

FRÖCCSÖNTŐ TECHNOLÓGUS

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.11.27.
Jelentkezési határidő: 2019.12.11.
Megbízónk amerikai tulajdonban lévő autóipari termelő vállalat. Fiatalos csapatukba 12 órás folyamatos munkarendbe keresünk, növekvő gyártási kapacitásuk támogatása érdekében

munkatársat.

Megfelelő szakmai végzettség függvényében pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Szeretnél szakmailag fejlődni egy remek csapat részeként?
Modern, kiváló munkakörülményekre vágysz?
Akkor nincs más teendőd, jelentkezz!

Főbb feladatok, munkák:
  • Műanyag fröccsöntő gépek technológiai paramétereinek beállítása, optimalizálás
  • Gépek, gépindítások felügyelete
  • Termékváltások, szerszámcserék lebonyolítása
  • Folyamatos termelés fenntartása, fellépő hibák elhárítása
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Középfokú végzettség (műszaki, gépipari, technikusi)
  • Legalább 1-2 év tapasztalat műanyag fröccsöntésben
  • Műanyag fröccsöntési technológia ismerete
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Többműszakos munkarend vállalása
Előnyök:
  • Robot programozási ismeret (Wittmann)
  • Arburg, Krauss Maffei gépek ismerete
  • Többkomponensű fröccsöntés ismerete
  • Angol nyelvtudás
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bér, alapbéren felüli juttatásokkal, választható cafetéria juttatások, bérlettámogatás
  • Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődés
  • Kiváló csapat
Munkavégzés helye:
  • Halásztelek

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz rá frissített önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!
Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre