www.cvonline.hu

Fröccsöntő technikus

  • A hirdetés 876 napja lejárt

Műanyagipari gyártócéghez keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:

  • Termelési terv végrehajtása és gyártási utasítások betartása;
  • Felelős a gyártott termékek minőségéért és az 5S rendszer betartásáért;
  • Bárminemű eltérés észlelése esetén, gépindításkor, hibaelhárítás után a minőségellenőr azonnali tájékoztatása;
  • Megelőző karbantartás elvégzése kiadott utasítás alapján;
  • A termelés közben előforduló hibák elhárítása, megelőzése;
  • A termelés érdekében felmerülő feladatok elvégzése a műszakvezető utasítása alapján;
  • Az operátorok által töltött dokumentációk ellenőrzése;
  • Szükség esetén kisebb gépjavítások elvégzése utasítás szerint;
  • Festék előkészítése, utántöltése, az ehhez tartozó dokumentáció töltése;
  • Minden termékindításnál a Minőségügyi osztály értesítése.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Középfokú műszaki végzettség;
  • Legalább 2 év fröccsöntő üzemben szerzett gépbeállítói tapasztalat;
  • Műszaki műanyagok ismerete;
  • Alapszintű számítógépes ismeretek;
  • Önálló, precíz munkavégzés.

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre!

Közvetítési nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2015.09.03.