Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

FRÖCCSÖNTŐ RÉSZLEGVEZETŐ

  • A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.
  • Székesfehérvár, Fejér
  • A hirdetés 29 napja lejárt

Megbízónk székesfehérvári gyáregységének folyamatos fejlődése és bővülése következtében bővíti jelenlegi műszaki csapatukat.
Ha szeretne egy stabil jövőképű, hosszú távú munkalehetőséget, családias, igényes környezetet kínáló munkahelyen dolgozni, akkor várjuk jelentkezését az alábbi állás betöltésére:

Fröccsöntő részlegvezető

A munkavégzés helye: Székesfehérvár

Főbb feladatok:

  • Gyártási folyamatok folytonosságának támogatása
  • Gyártás hatékonyságának folyamatos figyelemmel kísérése, fejlesztési javaslatok kidolgozása
  • A minőséggel és a teljesítménnyel kapcsolatos főbb fejlesztések elemzése
  • Az okok feltárása a minőségi és teljesítménybeli eltérések esetén
  • A hibákat kiváltó okok felismerése, analizálása, korrektív műveletek meghatározása
  • A termelésvezető helyettesítése
  • Felmerülő műszaki problémák megoldása
  • Minőségi elvárásoknak való megfelelés biztosítása
  • Műszaki dokumentációk elkészítése
  • Műszaki támogatás kapcsolódó területeknek

Elvárások:

  • DEMAG / ARBURG / ENGEL / KRAUSS MAFFEI / BRANSON / ZEMAS RAMPF gépek ismerete
  • Magasfokú MS Office tudás Excel / Word / Powerpoint
  • Angol vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • A komplex problémák és folyamatok megértése a megoldások meghatározása érdekében
  • Képes csapat irányítására, támogatására (Gépbeállítók, Technikusok)

Előnyös, de nem feltétel:

  • KUKA robot ismerete

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria és egyéb béren kívüli juttatások
  • Multinacionális környezet
  • Fiatalos csapat

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, küldje el részünkre a magyar és az angol vagy német nyelvű önéletrajzát!

Üdvözlettel

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft. 8000 Székesfehérvár, Budai út 9-11.
JOBMAX.HU

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Gyártás / Termelés > Termelés vezető, Termelésért felelős mérnök, Termelési menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.08.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre