Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Fröccsöntő gépbeállító

  • Szakmunkásállások.hu
  • Gyál, Pest, Budapest
  • A hirdetés 34 napja lejárt

Gyálon található árnyékolástechnikával foglalkozó céghez keresünk

FRÖCCSÖNTŐ GÉPBEÁLLÍTÓ

munkakörre új munkatársakat, azonnali kezdéssel.

Olyan munkatársakat keresünk, akik:

  • műanyagipari gépbeállító vagy technológus tapasztalattal rendelkeznek
  • akik csapatban és hosszú távon gondolkodnak
  • akik tudják vállalni a három műszakos munkarendet (hétfő-péntek, napi 8 óra)

Előnyként értékeljük:

  • a többkomponensű fröccsöntés területén szerzett gyakorlatot
  • a Demag, Arburg, Wittman Battenfeld fröccsöntő gépek ismeretét
  • a nagy záróerejű gépeken szerzett tapasztalatot (500t-1500t-ig)
  • robotprogramozásban és új technológiák elkészítésében szerzett gyakorlatot

Feladatok:

  • a fröccsöntő gépek megfelelő, biztonságos üzemeltetése
  • szerszámcserék szakszerű végrehajtása
  • meghibásodások regisztrálása
  • termelés optimalizálása
  • a termék minőségének folyamatos figyelése, hibaokok kivizsgálása, kiküszöbölése

Mit kínálunk?

  • kiemelkedő kereseti lehetőséget és béren kívüli juttatást
  • folyamatos szakmai kihívásokat
  • a 15 Ft/km támogatás más térségből autóval járóknak, a 86%-os bérlet költségtérítés pedig Gyálon belül érvényes.

Jelentkezését elektronikusan várjuk.
Érdeklődni lehet: 70/415 2419, 70/321 3618, 70/321 6252, 70/882 9500

Helyek Gyál
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre