www.cvonline.hu

Fröccsöntő gépbeállító

  • Company_icon Warema PT Hungary Kft.
  • Location_icon Gyál, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

A WAREMA Plastic Technology Hungary Kft. a német tulajdonú WAREMA Kunststofftechnik und Maschinenbau GmbH leányvállalata.  Vevőinket a gépjárműipar, az orvostechnikai és laboreszközök-, valamint a fényvédő rendszerek piacán szolgáljuk ki magas minőségi igényeket kielégítő  termékeinkkel németországi és magyarországi gyárainkból.

Cégünk Fröccsöntő gépbeállító munkatársat keres, aki az alábbi feladatokon keresztül támogatja a termelést:

  • Fröccsöntő gépek megfelelő, biztonságos üzemeltetése
  • A termelés folyamatos és zavartalan működésének biztosítása a termelési tervek alapján
  • Szerszámcserék szakszerű végrehajtása
  • Új technológiák elkészítése
  • A termelési terv szerint az adott géphez megfelelő szerszámok előkészítése
  • Tartozékok, termelési segédeszközök és berendezések karbantartási, kezelési utasításainak betartása
  • Meghibásodás regisztrálása
  • A termék minőségének folyamatos figyelése, hiba okok kivizsgálása és kiküszöbölése

Elvárások:

  • Műanyagipari gépbeállítóként/technológusként szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő kereseti lehetőség egy nemzetközi háttérrel rendelkező, folyamatosan fejlődő cégnél
  • Folyamatos szakmai kihívások

Munkavégzés helye:

  • Gyál/Pest megye
Helyek Gyál
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre