Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Fröccsöntő gépbeállító

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Győr-Moson-Sopron
  • A hirdetés 77 napja lejárt

Feladatok:

ØA rábízott termelőeszközök előírásszerű üzemeltetése.
ØA fröccsöntő gépek és kiszolgáló berendezéseinek (temperálók, gázvezérlő, robotok, felszívók stb) indítása, beállítása, leállítása a kiadott utasítások alapján.
ØA meghatározott szerszámok és eszközök utasítás szerinti cseréje és műszak szintű karbantartása.
ØAlapanyagcsere szakszerű és biztonságos elvégzése.
ØA termelőeszközök gyártási paramétereinek ellenőrzése és szükség szerinti utána állítása a meghatározott termékminőség és kapacitás elérésének érdekében.

Elvárások:

ØSzakirányú szakmunkás végzettség
ØFröccsöntő technológia és szerszámok ismerete
ØSzakmai tapasztalat előnyt jelent
ØNagyfokú precizitás és megbízhatóság
ØTöbb műszakos munkarend vállalása
ØSzámítástechnikai ismeretek (Ms Office)

Amit kínálunk:

ØVersenyképes juttatási csomag
ØÚtiköltség térítés
ØSzakmai fejlődés multinacionális munkakörnyezetben
ØFelelősség, kihívást jelentő feladatok

ØFiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Jelentkezni lehet Önéletrajz csatolásával az E-mail cím megjelenítése email címen.
Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.09.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre