Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Fröccsöntő gépbeállító - Győr

  • Company_icon T-HR Kft.
  • Location_icon Győr-Moson-Sopron, Győr
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Fröccsöntő gépek üzemeltetése a termelési terv betartásával.Folyamatos termelés fenntartása.Minőség és a technológia paraméterek folyamatos felügyelete, optimalizálása. Átállások, szerszámcserék elvégzése.Előírt gép- és szerszámkarbantartások elvégzése.Gyártásközi ellenőrzések végrehajtásának ellenőrzése.Gépkezelők oktatása és felügyelete.

Végzettség:
Középfokú végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk.

Szakmai tapasztalat:
Többéves releváns munkatapasztalat fröccsöntő gépbeállító munkakörben.

Informatika:

Egyéb követelmény:
ARBURG, Engel fröccsöntő gépek és a hozzájuk tartozó perifériák alapos ismerete Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Műszaki területre

Megjegyzés:
Folyamatosan bővülő, műanyag fröccsöntött alkatrészeket gyártó vállalat.
Iratkozzon fel állásértesítőre