Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Frissvíz- és szennyvíztechnológus

  • Viresol Kft.
  • Visonta, Heves
  • A hirdetés 29 napja lejárt

A 100 százalékban magyar tulajdonú Viresol Kft. Magyarország egyetlen búzafeldolgozó gyárát létesíti a Heves megyei Visontán. A vállalat zöldmezős beruházásával hosszútávú munkalehetőséget biztosít munkatársainak az élelmiszer-papír- és vegyipar részére előállítandó különböző típusú keményítő, alkohol és takarmány termékek világszínvonalú technológiával történő gyártásával.

Dinamikusan fejlődő szakértő csapatunkba keresünk

munkatársat visontai munkavégzéssel.

Főbb feladatok:

  • Aerob, anaerob rendszerek tervezésének és kivitelezésének ellenőrzése, koordinációja
  • Vízelőkészítési folyamatok megvalósításának felügyelete
  • Technológiai- és kommuninális szennyvízhálózatok egységes kialakítása
  • Üzemi készülékek és folyamatok tervezésének és kivitelezésének irányítása
  • Legújabb és legkorszerűbb technológiák üzemi gyakorlatba való bevezetése, fejlesztések megvalósítása
  • Mérnöki számítások készítése
  • Kapcsolattartás partnerekkel, kivitelezőkkel
  • Tárgyalások lefolytatásában való részvétel
  • Új berendezések beüzemelésében való közreműködés
  • Hatóságokkal való együttműködés
  • Munkavédelmi előírások betartása és betartatása a kivitelezés és üzemeltetés alatt

Követelmények:

  • Felsőfokú vegyészmérnök/gépészmérnök végzettség
  • Min. 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Haladó számítástechnikai ismeretek kiemelten MS Office
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés

Amit a vállalat kínál:

  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések, kompetenciaalapú tréningek), karrierlehetőség
  • Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezet világszínvonalú, Magyarországon egyedülálló technológiával
  • Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér + 13. havi fizetés)
  • Ingyenes céges buszjárat vagy kiemelt bejárási hozzájárulás
  • Egészségmegőrző program (privát egészségbiztositás finanszírozása, extra szabadnap, SZÉP kártya)
  • Letelepedési támogatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a pozíció megnevezésével küldje el.

Helyek Visonta
Heves
Kategória Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Vegyészmérnök
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem > Hidrológus
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Vegyész
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.03.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre