www.cvonline.hu

Freight Controller

  • A hirdetés 182 napja lejárt

Számodra fontos, hogy több szabadidőd legyen, a hetente változó műszak miatt?

Jól beszélsz angolul és nyelvtudásod aktívan használnád a munkád során?
Szívesen dolgoznál rugalmas, 3 műszakos vagy akár állandó éjszakás beosztásban?

Fuvarszervezéssel foglalkozó, professzionális, kiemelkedően fejlődő vállalat bővíti telephelyeit és csapatát, ahová

munkatársat keresünk

  • 3 műszakos irodai munkarend – rugalmas beosztással
  • aktív, minden napi idegennyelv használat
  • versenyképes fizetés

Feladataid:

  • folyamatban lévő fuvarok koordinálása,
  • külföldi partnerekkel való kapcsolattartás szóban és írásban,

Amit Tőled várunk:

  • aktív tárgyalóképes angol és német vagy román nyelvtudás,
  • dinamikus, kommunikatív személyiség, „megoldom” hozzáállással,
  • tanulásra, személyes fejlődésre való hajlandóság

Munkavégzés helye: Budaörs vagy Tát (Választható, mindkét irodánkba keresünk további kollégákat.)

Helyek Budaörs
Budapest
Komárom-Esztergom
Tát
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Logisztikai menedzser, Szállítási menedzser, Szállítási ügyintéző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német, Román
Aktiválás időpontja 2018.02.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre