Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Francia Nyelvű Sales Munkatárs (XXIII. kerület)

  • Az álláshirdetés 6 napja lett aktiválva
Helyszín:

Budapest, XXIII. kerület

Feladatok:
  • Új üzleti partnerek felkutatása
  • Meglévő céges ügyfelek kezelése, partnerkapcsolatok ápolása
  • Értékesítési/üzleti stratégia megvalósítása
  • Árajánlatok, tenderek összeállítása, ellenőrzése és után követése
  • Riportok, visszajelzések, statisztikák készítése
Elvárások:
  • Minimum középfokú gazdasági vagy logisztikai végzettség és egy év értékesítői tapasztalat
  • Felsőfokú francia nyelvtudás
  • Megoldás-orientált gondolkodás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rendszeres külföldi utazások vállalása
Előnyt jelent:
  • Felsőfokú gazdasági vagy logisztikai végzettség
  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Stabilitás és tervezhetőség
  • Magyar tulajdonú, európai szinten piacvezető vállalat
Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.11.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre