www.cvonline.hu

Francia nyelvű műszaki kapcsolattartó

  • Company_icon Exact Solutions Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Folyékonyan beszélsz franciául és angolul, plusz mindig is műszaki beállítottságúnak tartottad magadat? Multinacionális partnerünknél nemcsak a nyelvtudásodat kamatoztathatod, de lehetőséged nyílik belelátni az autóipar világába.

Helyszín:

Budapest

Mik lesznek a feladataid?

Ebben a munkakörben francia nyelvű vállalati ügyfelek fognak Hozzád fordulni a megrendelésekkel kapcsolatos kérdéseikkel. A Te feladatod az lesz, hogy:

Téged keresünk, amennyiben:
  • Felsőfokú szinten beszélsz franciául és legalább erős középfokon angolul
  • Legalább felhasználói szintű MS Office ismerettel rendelkezel
  • Nyitott vagy a műszaki kérdésekre
  • Jó kommunikációs és analitikus készségekkel rendelkezel
  • Hasonló területen, illetve SAP-ban szerzett tapasztalatod előnyt jelent
Ha csatlakozol:
  • Tagja lehetsz egy dinamikus és fiatalos csapatnak
  • Versenyképes fizetéssel kalkulálhatsz
  • Munka után a kollégákkal bármikor tudtok darts vagy csocsó partikat tartani
Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Aktiválás időpontja 2018.08.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre