www.cvonline.hu

Francia nyelvű kapcsolattartó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.07.20.
Jelentkezési határidő: 2018.05.26.

Kiválóan beszélsz franciául és szívesen használnád a nyelvet a mindennapi munkád során?
Szeretnél modern munkakörnyezetben és jó csapatban dolgozni?
Érdekel az egészségmegőrzés és a természetes hatóanyagú termékek?
Ha a kérdésekre a válaszo

Pozíció leírása / Job description

Ha a kérdésekre a válaszod igen, itt a lehetőség, amire mindig is vágytál!
- bejövő és kimenő hívások és e-mailek kezelése: megrendelések felvétele, felmerülő problémák megoldása, után követése
– kapcsolattartás a disztribútorokkal és ügyfelekkel
- szoros együttműködés a franciaországi raktárral
- esetleges reklamációk, ügyfélpanaszok udvarias és hatékony kezelése
- együttműködés és részvétel a vállalati eseményeken
- igény esetén fordítás és tolmácsolás francia ügyfelek, értékesítők részére

Elvárások / Requirements

- kedves, kommunikatív személyiség
- magas szintű francia nyelvtudás írásban és szóban a munkavégzéshez elengedhetetlen
- francia nyelvi környezetben szerzett tanulmányi vagy munkatapasztalat komoly előnyt jelenthet
- Microsoft Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete
- Kommunikációképes angol nyelvtudás
- Felsőfokú végzettség előnyt jelent, de nem feltétel

- Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjunk!

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes fizetés és vonzó juttatási csomag
- kiváló munkakörnyezet egy modern irodaházban
- jó hangulatú, nemzetközi csapat
- sokszínű munkakör, ahol folyamatosan használhatod a nyelvtudásod

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Aktiválás időpontja 2018.05.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre