Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

FPGA programozó és áramkör tervező mérnök

Régió: III. kerület, Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.05.16.
Jelentkezési határidő: 2019.05.17.

Partnerünk IT / Telco berendezések fejlesztésével, gyártásával és ehhez kapcsolódó szolgáltatások nyújtásával foglalkozik Magyarországon és a világ számos országában egyaránt.

Dinamikusan bővülő csapatukba keresünk

pozícióba kollégát.

Feladatok:

  • FPGA programozás VHDL vagy Verilog nyelven,
  • Nyomtatott áramkör tervezés,
  • Fejlesztések megismerése,
  • Tervek véleményezése,
  • Egyéb programozási, bemérési feladatok

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Programozható chipek alkalmazásában való jártasság
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Elhivatott pályakezdő kollégát is szívesen fogadunk csapatunkba!

Előny:

  • Eagle, Kicad, Linux ismeret
  • Több éves, releváns szakmai tapasztalat
  • SDR rádiók ismerete

Amit kínálunk:

  • Tapasztalati szintnek megfelelő, kiemelkedő jövedelem
  • Modern, nemzetközi szintű műszaki és technológiai háttér
  • Kellemes, rugalmas, nyugodt munkahelyi légkör
  • Együttműködő csapat
  • Flexibilis munkaidő, home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest III. kerület

Helyek III. kerület
Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektromérnök
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Elektromérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre