Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Forrasztó

  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Cégünk, a CTDI Kft. egy multinacionális elektronikai készülékek nagytételes javításával és felújításával foglalkozó vállalat. Jelenleg több, mint 500 fő dolgozik Budapest XVIII. kerületében, autóval és tömegközlekedéssel is jól megközelíthető telephelyünkön.

Munkatársat keresünk

bruttó 105.000,- forint belépési bónusszal

Forrasztó

pozícióba.

Feladatok:

  • Termékek kézi és gépi forrasztása
  • Tevékenységek dokumentálása

Elvárások:

  • Forrasztási ismeretek furatszerelt, illetve SMD alkatrészek területén
  • Legalább 1 éves tapasztalat
  • Mikroszkóp használata
  • Elektronikai alkatrészek ismerete
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Rugalmasság, ugyanakkor monotonitás tűrőképesség
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés

Előny:

  • IPC-A-610 minősítés
  • IPC7711/7721 minősítés
  • BGA alkatrészek javítása területén szerzett tapasztalat
  • Szelektív hullámforrasztási tapasztalat
  • Röntgengép használatának ismerete
  • Elektronikai cikkek gyártásával/javításával foglalkozó cégnél szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv alapfokú ismerete

Amit kínálunk:

  • Alapbéren felül belépési bónusz bruttó 105 000 Ft-os a saját állományba, első alkalommal belépett munkavállalók részére
  • Cafetéria bruttó 25 000 Ft/hó belépési szint
  • Jelenléti bónusz nettó 10 000 Ft/hó
  • Ajánlási bónusz nettó 70 000 Ft
  • Egyéb bónuszok
  • Munkásszálló biztosítása térítésmentesen
  • Műszakpótlék
  • Túlóra pótlék
  • Bejárási költség térítés
  • Bejelentett munkahely
  • Megbízható vállalati háttér
  • Többműszakos munkarend

Munkavégzés helye:

Budapest, 1183 Tóth Árpád utca 1.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével. A tárgyban kérjük tüntesse fel: „Forrasztó.”

Helyek XVIII. kerület
Pest
Budapest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás, Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Technikus
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre