Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Forgalomtechnikai mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.25.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Több mint 7 évtizedes tervezési tapasztalattal rendelkező magyarországi partnerünk számára keresünk Forgalomtechnikai mérnököt.

Pozíció leírása / Job description

- közutak, autópályák forgalomtechnikai tervezése
- bel-, és külterületi utak forgalom technikai tervezési feladatok ellátása, útirányjelző táblák méretezése, biztonsági berendezések tervezése
- tanulmányterv, engedélyezési terv, kiviteli terv és tender terv szintű szakterületi dokumentációk elkészítése
- engedélyeztetési feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

- építőmérnöki végzettség
- tervezői jogosultság előnyt jelent: KÉ-K, KÉA,
- kivitelezésben vagy tervezésben szerzett gyakorlat
- AutoCAD, Microsoft Office,
- tárgyalóképesség, jó kommunikációs készség
- megbízhatóság, precizitás, alkalmazkodó képesség csapatmunkához és szakági társtervezőkhöz

Amit kínálunk / Offer

- változatos feladatokat
- szakmai fejlődést biztosító munkakör
- versenyképes juttatási csomag
- munka és magánélet egyensúlya

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan > Építész
Aktiválás időpontja 2019.11.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre