Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Forgalmi szolgálattevő (Székesfehérvár, Bodajk, Moha)

  • Magyar Államvasutak Zrt.
  • Székesfehérvár, Fejér, Bodajk
  • A hirdetés 24 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Forgalmi szolgálattevő

munkatársat keresünk

Szereted a kihívást és szívesen viselnél vasutas egyenruhát? Forgalmi szolgálattevőnek már középfokú iskolai végzettséggel is csatlakozhatsz hozzánk! Ha szereted az önálló munkavégzést, és hétköznapjaidat nem csak az iroda falai közt töltenéd, jelentkezz hozzánk.

Feladatok

  • forgalomszabályozás és a tolatási folyamatok hatékony végrehajtásának szervezése, irányítása, végzése és ellenőrzése
  • számítógépes rendszerek kezelése, utastájékoztatás és adatszolgáltatás biztosítása
  • a forgalmi zavarok megelőzése és megszüntetése
  • kezeli, illetve kezelteti a vonatközlekedés és a tolatási mozgások lebonyolítását

Munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú végzettség (szakmunkás/szakiskola/szakközépiskola)
  • orvosi alkalmasság
  • erkölcsi bizonyítvány
  • számítógép felhasználó szintű ismerete

A munkakör betöltésének feltétele, hogy a jelölt megszerezze a szükséges elméleti és gyakorlati ismereteket. A hatósági vizsgákat első vizsgaalkalommal sikeresen teljesítő munkavállalók akár bruttó 90 000 Ft egyszeri ösztönző juttatásban részesülhetnek.

Előnyt jelent

  • érettségi

Amit kínálunk

A munkáltató által biztosított vasúti képesítések megszerzését követően az elérhető havi bruttó jövedelem pótlékokkal és cafeteriával együtt akár 280.000-320.000 Ft.

Amit ajánlunk továbbá

  • hosszú távú biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • egészségmegőrző program
  • a tanulmányok idejére minden munkavállalónak díjmentes szállás biztosítása
  • a vizsgákat sikeresen teljesítő munkavállalóknak budapesti vagy környéki pozíciókban kulturált munkavállalói szállás biztosítása
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • ruházati ellátás

Munkavégzés helye
Székesfehérvár, Bodajk, Moha

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Szűcsborus Melinda 1/511-6956 / 01-69-56

2019. április 30.

Társaságunk
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik.
Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Bodajk
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Szervező
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre