Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Forgácsoló (Szolnok)

  • MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok
  • A hirdetés 23 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV-START

FORGÁCSOLÓ

munkatársat keresünk

Van már forgácsolói tapasztalatod és tudod vállalni a több műszakot is?

Várjuk mielőbbi jelentkezésedet, legyél tagja családias hangulatú csapatunknak!

Feladatok

  • forgácsológépek kezelése
  • szerszámgépek működtetése, ellenőrzése, gépek napi karbantartása

Munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú szakirányú végzettség (esztergályos és forgácsoló szakmák egyaránt megfelelnek)
  • fontos, hogy vállald a két műszakos munkarendet

Amit kínálunk

  • megbízható jövedelem
  • biztosítjuk a betanulásodat és szakmai fejlődésedet
  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú, bejelentett munkalehetőséget kaphatsz
  • széleskörű béren kívüli juttatási csomagunkból válogathatsz kedvedre
  • vasúti utazási igazolványoddal egy év után akár külföldre is kedvezményesen utazhatsz és viheted a családot is magaddal

Munkavégzés helye
Szolnok

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Boda Ilona Izabella 56/421-533/139
Császi Fruzsina Kitti +3630/581-4352

2019. szeptember 30.

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.
Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Esztergályos, marós, Szerszámkészítő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre