Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

FORGÁCSOLÓ RÉSZLEGVEZETŐ (MARÓS MESTER)

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Komárom-Esztergom

Hozzáadva: 2019.11.09.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.
Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön.

Oroszlányi telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: FORGÁCSOLÓ RÉSZLEGVEZETŐ (MARÓS MESTER)

Feladatok:

  • Hegesztett szerkezetek marását végző forgácsoló műhely munkájának az irányítása,
  • A munkadarabok megmunkálásának megszervezése, hatékony munkavégzés felügyelete,
  • Marógépek műszaki állapotának nyomon követése, karbantartása, meghibásodások javításának kezdeményezése,
  • A marós kollégák vezetése, szakmai munkájának segítése, motiválása,
  • A projekt időterv alapján projekt határidők követése és betartása. Jó minőségű darabok legyártása.
  • A munkavédelmi és tűzvédelmi előírások betartása,
  • Projektmunkákban való részvétel és közreműködés a társrészlegekkel,
  • Marószerszámok és technológiák kiválasztása.

Elvárások:

  • Minimum szakirányú szakmunkás végzettség,
  • Legalább 10 év szakmai gyakorlat, melynek egy részét nem szériagyártásban szerezte,
  • Legalább 3 év vezetői tapasztalat (minimum csoportvezetői vagy műszakvezetői szint),
  • Rajzolvasási készség,
  • CATIA vagy egyéb gépész tervező software ismerete,
  • Legalább egy programnyelv ismerete (CNC),
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • Emelőgép és/vagy targoncavezetői jogosítvány,
  • Német vagy Angol műszaki nyelv alapfokú ismerete.

Előnyök:

  • Technikumi végzettség,
  • Egyedi gépgyártó vállalatnál szerzett tapasztalat,
  • Közepes és nagyméretű acélszerkezetek felfogásában és megmunkálásában szerzett gyakorlat,
  • Heidenhein programnyelv ismerete,
  • Union, Soraluce, Kekeisen, Zayer, JOBS – Sachmann, Bornemann marógépek ismerete,
  • SAP ismerete,
  • ISO 9001 szabványelemek ismerete,
  • Német középfokú nyelvtudás.

Juttatások, ajánlat:

  • Családias, barátságos légkör,
  • Változatos feladatok és hosszú távú karrierlehetőség,
  • Bejelentett alapbéren felül + juttatási csomag.

Munkavégzés helye:

  • Komárom-Esztergom megye

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Vezetői/menedzseri pozíciók
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Hegesztés / Fémmegmunkálás

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • vagy
  • Angol Alapfok szóban
  • vagy
  • Német Alapfok szóban

Munkatapasztalat:

  • 10 évnél több

Pozíciószint:

  • Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.11.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre