Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Folyamatszervező / Üzleti elemző - Robotizált folyamatautomatizálás (RPA)

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.05.26.
Jelentkezési határidő: 2019.06.14.

Az OTB Bank Nyrt. munkatársat keres

Folyamatszervező / Üzleti elemző – Robotizált folyamatautomatizálás (RPA)

munkakörbe.

Az OTP LAB-ről

Az OTP Bank létrehozta az OTP LAB-et annak érdekében, hogy támogassa az új ötletek kidolgozását, hogy a bank kihasználhassa innovációs potenciálját. Ez a pozíció kiváló lehetőség annak, aki egy új technológiát szeretne megtanulni és alkalmazni nagyvállalati környezetben és értékes piaci tudásra vágyik. Csatlakozz fiatalos és dinamikus csapatunkhoz és légy hatással a régió egyik legnagyobb pénzintézetének jövőjére.

Feladatok:

  • RPA megvalósítás tervezése, üzleti folyamatok felmérése, értékelése, továbbfejlesztési javaslatok megfogalmazása
  • Folyamatautomatizálási lehetőségek felismerése, validálása és priorizálása
  • RPA fejlesztési követelmények üzleti specifikálása (Process Definition Document elkészítése)
  • Architektúra egyeztetések lefolytatása és összeegyeztetése az összvállalati célokkal
  • Folyamati dokumentációk elkészítése
  • Szakterületekkel és RPA szoftverfejlesztőkkel való együttműködés az üzleti folyamatok feltérképezése és fejlesztése érdekében
  • A megvalósítás irányítása és teljes életciklusának végigkövetése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági, pénzügyi vagy informatikai végzettség
  • Legalább 3 év folyamatszervezői, üzleti elemzői tapasztalat
  • Informatikai projektekben szerzett tapasztalat
  • Dinamikus projektkörnyezetben való jártasság
  • MS Office haladó szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és szervezői készség
  • Erős gyakorlati angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Automatizációval és robotizációs megoldásokkal (BluePrism/Automation Anywhere/UI Path/Open Span) kapcsolatos tapasztalat
  • Lakossági bankolásban vagy más szolgáltatás-orientált szegmensben szerzett tapasztalat
  • Folyamatábrázolási szoftverek haladó szintű ismerete (Aris, Visio, stb.)

Amit kínálunk:

  • Piacvezető RPA technológia elméleti és gyakorlati elsajátítása
  • Úttörő szerep a bank hatékonyságát növelő RPA projektekben
  • Nagyszerű munkakörnyezet innovációs központunkban, Budapest szívében
  • Banki környezet, stabil nemzetközi háttérrel
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Munka-magánélet egyensúly
  • Fiatal és dinamikus csapat startup mentalitással

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > It szakértő, Rendszerintegrátor
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász, Pénzügyi szakember
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Fejlesztési szakember, Gazdasági elemző, Gazdasági menedzser
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre