Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Folyamatoptimalizáló mérnök

Régió: Somogy
Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2018.11.17.
Hirdetés azonosító: 1861879
lejárt

Marcali telephelyű Partnercégünkkel 10 éve működünk együtt sikeresen. Tevékenysége királykategória minőségű ventillátor motorok gyártásához fűződik és évente több mint 1000 embert foglalkoztat.

Gyarapítsa Ön is dolgozói táborát szakértelmével, legyen munkatársunk.

Feladatok:

  • Termék kivitelezhetőségének ellenőrzése
  • Határidő, munkafolyamatok sorrendjének meghatározása
  • Műveleti terv és darabjegyzék összeállítása
  • Kalkulációk készítése és ellenőrzése
  • Gyártási előírások, gépbeállítási-, csomagolási utasítások elkészítése
  • A sorozatgyártás optimalizálása
  • Részvétel gyártóeszközök, szerszámok fejlesztésében, kivitelezésében
  • LEAN folyamatok koordinálása

Elvárások:

  • Gépész-, Villamos-, vagy Mechatronikai mérnök végzettség
  • Középszintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • Min. 1-3 éves folyamat-tervezési területén szerzett tapasztalat
  • Számítástechnikai ismeretek: MS Office, CAD (AutoCad)
  • Tervezési gyakorlat, műszaki rajzolvasás

Előnyt jelent:

  • LEAN ismeretek és gyakorlati tapasztalat
  • ERP rendszerek / 3D tervezőprogram (ProE) / REFA ismeretek
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér, célprémium rendszer, 13. havi fizetés
  • Széles körű Cafeteria juttatások, mobiltelefon
  • Nemzetközi munkakörnyezet; Németországi kiküldetések

További információ a 06 70 452 9058 számon vagy E-mail cím megjelenítése e-mail címen a pozíció pontos megjelölésével.

Helyek Somogy
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2018.07.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre