www.cvonline.hu
Folyamatmérnök/Folyamatfejlesztő mérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2017.01.25.
Jelentkezési határidő: 2017.01.26.
Hirdetés azonosító: 1086615
lejárt

(Komárom-Esztergom)

Pozícióleírás
Multinacionális, világszerte ismert mezőgazdaságban tevékenykedő ügyfelünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok és felelősségek:

- a felügyeletére bízott gyártósor gyártási lépéseinek folyamatos fejlesztése,
- selejtcsökkentés és hatékonyságnövelés,
- Lean technikák és eszközök implementálása a gyártási folyamatba,
- termelési és karbantartásvezető munkájának támogatása,
- műveleti utasítások elkészítése,
- javaslattétel a gyártósorok optimális elhelyezésére.

Követelmények
- felsőfokú szakirányú végzettség (gépész, mechatronika, villamosmérnök),
- legalább 2 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat,
- kommunikációs szintű angol nyelvismeret,
- folyamatos fejlődés iránti igény.

- versenyképes bérezés,
- komplex béren kívüli juttatások (Medicover, önkéntes nyugdíjpénztár stb.),
- nemzetközi fejlődési és karrierlehetőség.