www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

Régió: Hajdú-Bihar

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.02.22.
Jelentkezési határidő: 2018.03.14.
Hirdetés azonosító: 990195
lejárt

Folyamatmérnök pozícióba keresünk munkatársat Hajdú-Bihar megyei multinacionális gyártó cégünk számára. A vállalat az elektronikaipari gyártásban kiemelkedő; területén pedig piacvezető.

A Folyamatmérnök legfontosabb feladatai:
- Új termék bevezetésre irányuló gyártás előkészítése és támogatása
- A gyártástechnológia paramétereinek meghatározása és a működés fenntartása, a felmerülő hibák elhárítása
- Előkészítő és gyártási folyamatok újragondolása, fejlesztése és dokumentálása
- Folyamat technikusok szakmai felügyelete
- Új technológiák és megoldások keresése
- Fejlesztések kidolgozása, dokumentálása és bevezetése a költségek csökkentése, a hatékonyság és minőség növelése értekében (LEAN eszközök használatával)
- Gyártási hibák elemzése, vizsgálata, korrekciója

Elvárások a Folyamatmérnök felé:
- Felsőfokú mérnöki végzettség
- Gyártásban szerzett legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat
- Stabil, középfokú angol nyelvtudás
- Priorizálási és problémamegoldó képesség

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, küldje el jelentkezését a hays.hu weboldalon.