Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • Ziehl-Abegg Kft.
  • Marcali, Somogy
  • A hirdetés 8 napja lejárt

ZIEHL-ABEGG

Főbb feladatok:

  • Termék kivitelezhetőségének ellenőrzése rajz/dokumentáció és technológia alapján
  • Határidő meghatározása és követése a szériagyártás engedélyezéséig
  • Munkafolyamatok sorrendjének meghatározása; Technológia felügyelete
  • Műveleti terv és darabjegyzék összeállítása, folyamatos aktualizálása
  • Kalkulációk készítése és ellenőrzése; Normaidők felügyelete
  • Gyártási előírások, gépbeállítási-, csomagolási utasítások elkészítése
  • A sorozatgyártás optimalizálása, költségek és minőség tekintetében
  • Részvétel gyártóeszközök, szerszámok fejlesztésében, kivitelezésében
  • LEAN folyamatok koordinálása; Új technológia bevezetése

Elvárások:

  • Gépész-, Villamos-, vagy Mechatronikai mérnök végzettség
  • Középszintű német és/vagy angol nyelvtudás (Előny: német)
  • Min. 3 éves folyamat-tervezési területén szerzett tapasztalat
  • Számítástechnikai ismeretek: MS Office, CAD (AutoCad)
  • Tervezési gyakorlat, műszaki rajzolvasás

Előny:

  • LEAN ismeretek és gyakorlati tapasztalat
  • ERP rendszerek / 3D tervezőprogram (CREO) ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér, célprémium rendszer, 13. havi fizetés
  • Cafeteria juttatások, mobiltelefon
  • Nemzetközi munkakörnyezet; Németországi kiküldetések

Munkavégzés helye: Marcali

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen.

Helyek Marcali
Somogy
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök, Termelésért felelős mérnök, Termelési hivatalnok
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.10.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre