Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

HSA Kft.
Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.12.24.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

Feladatok:

  • A termelés műszaki támogatása
  • Új termék bevezetési projektek mérnöki támogatása
  • Munkautasítások, technológiai utasítások elkészítése
  • Folyamatfejlesztés, javaslatok kidolgozása a termelési hatékonyság növelését szem előtt tartva
  • Gép és termelési adatok dokumentálása, értékelése
  • Minőségjavító intézkedések meghatározása, bevezetése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú diploma (Gépészmérnök)
  • Legalább 2 év műszaki területen szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Autóipari termelő vállalatnál szerzett tapasztalat előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre